Novinky


Napsali o nás v odborném časopise Světlo

V právě vycházejícím listopadovém vydaní odborného časopisu Světlo naleznete komplexní článek věnovaný naší společnosti.


BOOBA – oficiální distributor firmy NORMALUX

Společnost BOOBA s.r.o. se stala oficiálním distributorem noouzových svítidel a systémů španělského výrobce NORMALUX. Firma NORMALUX vyrábí jak autonomní nouozová svítidla tak nouzová svítidla pro centrální bateriové systémy. Ve svém portofilu má teké centrální monitorovací systém pro autonomní svítidla komunikující se svítidly jak po metalickém spoji tak bezdrátově.


BOOBA je na Facebooku

Společnost BOOBA je také na Facebooku. Budeme rádi, za jakoukoliv zpětnou reakci, abychom mohli naše služby a produkty přizpůsobovat vašim požadavkům. http://www.facebook.com/booba.design.osvetleni


BOOBA – oficiální distributor firmy SIDE

Společnost BOOBA s.r.o. se stala oficiálním distributorem svítidel italského výrobce SIDE. Firma SIDE byla založena roku 1982 v Miláně. V posledních letech se vývoj a výroba firmy zaměřila na LED svítidla. Firma SIDE nabízí velice kvalitní interiérová a především venkovní svítidla všech typů: bazénová svítidla, zápustná zemní svítidla, nástěnná svítidla, stropní svítidla, vestavná svítidla, reflektory a parková svítidla.